Mercure Hotel Białystok / Sala szkoleniowa

Szkolenia Białystok, sale szkoleniowe

Jeśli szukasz miejsca na organizację profesjonalnego szkolenia, spotkania biznesowego czy konferencji firmowej, sala szkoleniowa w hotelu Mercure w Białymstoku jest idealnym wyborem. Zapewni ona doskonałe warunki oraz wygodę uczestnikom, a także profesjonalną obsługę. Znajduje się ona w samym sercu miasta, co zapewnia łatwy dojazd oraz bliskość atrakcji turystycznych. Oprócz tego jest nowocześnie wyposażona w najlepszej jakości sprzęt audiowizualny, taki jak rzutnik, ekran, mikrofony czy nagłośnienie. Dzięki temu prezentacje czy wykłady będą przebiegały sprawnie i bez żadnych problemów technicznych.

Komfortowa sala szkoleniowa w Hotelu Mercure

Sala szkoleniowa w hotelu Mercure w Białymstoku jest również klimatyzowana, co zapewni optymalne warunki podczas szkolenia nawet w największe upały. Podczas wydarzenia goście mogą skorzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wszystko to zapewni im wygodę i komfort podczas trwania eventu.

Hotel Mercure oferuje także możliwość zakwaterowania dla uczestników, którzy przyjeżdżają z miejscowości położonych w dalszych częściach Polski. Do dyspozycji mamy wygodne pokoje, a także restaurację oraz bar, w których uczestnicy spotkania firmowego będą mogli zregenerować siły po całym dniu szkoleniowym. Warto wspomnieć również o profesjonalnym personelu obiektu, który zawsze służy pomocą i jest gotowy, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom gości.