Mercure Hotel Białystok / Sala na przyjęcia

Sale na przyjęcia Białystok

Szukasz wyjątkowego miejsca na celebrację rodzinnej uroczystości, takiej jak chrzciny, komunia, poprawiny czy nawet wesele? W takim razie sala na przyjęcia w hotelu Mercure w Białymstoku będzie doskonałym wyborem. Znajduje się ona w centrum miasta, co zapewnia łatwy dojazd dla gości. Obiekt ma bezpłatny parking, co dodatkowo ułatwia organizację wydarzenia.

Sala bankietowa w hotelu Mercure jest przestronna i wygodna, a jej wystrój elegancki i nowoczesny, inspirowany lokalną florą i fauną Puszczy Białowieskiej. Może pomieścić nawet do 150 osób, dlatego stanowi odpowiednie miejsce do świętowania ważnych wydarzeń zarówno w małym, jak i dużym gronie. Pomieszczenie jest klimatyzowane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoi goście będą czuli się na sali komfortowo nawet w bardzo upalne dni. Dodatkowo w hotelu znajduje się restauracja, w której można zamówić catering na przyjęcie.

Dla uczestników przyjeżdżających z miejscowości oddalonych o wiele kilometrów dostępne są również eleganckie, nowoczesne i dobrze wyposażone pokoje gościnne. Do wyboru mamy zarówno luksusowe apartamenty, jak i komfortowe jedno- i dwuosobowe pomieszczenia. We wszystkich jest zapewniony dostęp do bezpłatnego hotelowego Wi-Fi oraz telewizora z wieloma kanałami telewizji satelitarnej.

Zapraszamy do kontaktu z obsługą hotelu, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin przyjęcia lub innego wydarzenia.

Elegancka i przestronna sala na przyjęcia

Wynajmowanie specjalnie dostosowanych sal na uroczystości związane z różnymi okolicznościami jest dziś na porządku dziennym. Gwarantujemy, że nasz hotel został specjalnie przystosowany do tego typu wydarzeń i nadaje się do organizacji przyjęć.

Wiemy, jak odmienne potrafią być oczekiwania naszych gości i jesteśmy w stanie spełnić różnorodne oczekiwania. Dużą część z organizowanych przez nas przedsięwzięć stanowią bankiety. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, a nasz wykwalifikowany personel służy pomocą na każdym etapie organizacji planowanej imprezy oraz w jej trakcie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna dla gości jest kuchnia. Obsługa kelnerska jest sympatyczna i z chęcią służy pomocą, podczas gdy hotelowa restauracja oferuje klasyczne dania kuchni polskiej, a także ekskluzywne, wykwintne potrawy dla koneserów poszukujących nowych doznań kulinarnych. W razie potrzeby szef kuchni przygotuje dla Państwa specjalnie dostosowane menu, które może być również wegańskie lub wegetariańskie. Podobnie jak inne nowoczesne sale na przyjęcia w Białymstoku, bierzemy pod uwagę też potrzeby najmłodszych, osób starszych oraz niepełnosprawnych. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami kontaktować drogą telefoniczną jak i elektroniczną.