Restauracja Białystok

Restauracja w hotelu Mercure to absolutnie wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie miasta. Nie brak tutaj akcentów, które oddają ducha regionu i to nie jedynie za sprawą regionalnych potraw.

Zapierający dech w piersiach wystrój w jednej chwili przenosi nas z ruchliwego miasta do tonącej w zieleni i drewnie Puszczy Białowieskiej.

Uwagę przykuwa wspaniała rzeźba symbolu regionu, żubra, umieszczona nad stołem restauracyjnym.

Kuchnia regionalna w Hotelu Mercure w Białymstoku

W kuchni króluje słoneczna Italia, ale nie znaczy to, że zapomnieliśmy o lokalnych specjałach. Nasza restauracja jest miejscem, w którym każdy znajdzie upragnioną ciszę i spokój, przy okazji rozkoszując się selekcją smaków podlasia i akcentami regionalnej sztuki kulinarnej. Na uwagę zasługuje również bufet śniadaniowy, będący efektem współpracy z miejscowymi producentami, którzy najlepiej znają znaczenie słowa tradycja.

Nie zabrakło również stylowego lobby baru przy którym zrelaksują się Państwo po intensywnie przeżytym dniu przy filiżance kawy lub kieliszku wybornego wina.

Pozwól sobie doświadczyć magii, jaka dzieje się za drzwiami naszej kuchni i zatopić się w najświeższych produktach z regionu.

Zapraszamy do rezerwacji stolików:
85 688 17 12