O nas

Wyjątkowe miejsce w sercu Podlasia

Położony w stolicy regionu Hotel Mercure jest doskonałym miejscem aby zatrzymać się i zatopić się na moment w kulturze wschodnich terenów.
Starannie dobrane materiały takie jak drewno, kamień, czy błyszczący niczym Biebrza metal wynikają z naszego zamiłowania do lokalnej kultury i tradycji. Podlasie jest miejscem absolutnie wyjątkowym i oddaliśmy to tworząc bajeczny klimat lasu połączony z komfortem współczesności.

Luksusowe wnętrza

Wraz z lokalnymi mistrzami stolarstwa i rzeźby stworzyliśmy unikatowe wnętrza, które wiernie oddają ducha Puszczy Białowieskiej. Głębokie zielenie, bogate drewno oraz połyskujące rzeki tworzą razem przestrzeń, w której możesz poczuć się jak w głębi lasu, to wykonane rzemieślniczo detale tworzą tak przytulną atmosferę, której nie chce się opuszczać. Wykończone drewnem i kamieniem pokoje przywodzą na myśl pierwotność Puszczy, połączoną z nowoczesnością samego miasta.

Natura w centrum miasta

W Hotelu Mercure Białystok oddaliśmy do dyspozycji 90 pokoi dostępnych zaledwie 8 minut od centrum miasta. Wystrój inspirowany głębią lasu oraz lokalną fauną i florą zaprasza do relaksu i oddania się przyjemności. W pokoju oprócz unikalnego wystroju znajdą Państwo zestawy do kawy oraz herbaty, w ofercie są również pokoje z wygodną sofą do odpoczynku. Apartament Deluxe to komfortowe, przestronne wnętrza, miękkie jak leśny mech dywany i zachwycający widok z okien. Równie wysokiej jakości są nasze pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie.

Restauracja rodem z puszczy

W hotelu Mercure znajdą Państwo wyjątkową restaurację, wykończoną w sposób łączący ją z resztą pomieszczeń. Uwagę przyciąga umieszczona na suficie rzeźba żubra – niekwestionowanego króla puszczy i symbolu regionu. W hotelowej restauracji skosztują Państwo specjałów kuchni włoskiej, ale nie brakuje również lokalnych specjałów. Regionalne dania i produkty pozyskane w wyniku współpracy z lokalnymi producentami pozwalają rozkoszować się prawdziwymi smakami Podlasia w najświeższym wydaniu.

Niepowtarzalna sala bankietowa

Blisko 200m2 daje niezliczone możliwości. Nasza sala bankietowa jest doskonałym miejscem na zorganizowanie rodzinnych uroczystości takich jak wesele czy komunia. Goście na długo zapamiętają komfortowe wnętrze i ekskluzywny wystrój odbijający lokalną przyrodę. Przestrzeń bankietowa i biznesowa jest też idealnym wyborem dla eventów, konferencji i spotkań biznesowych. Wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i z całą pewnością nada każdemu wydarzeniu odpowiedni ton.

Hotel w królestwie żubra

Nasz hotel jest położony przy głównych podlaskich szlakach turystycznych. Sąsiedztwo rezerwatów przyrody, parków narodowych i szlaku esperanto sprawia, że Hotel Mercure jest doskonałym punktem wyjścia do odkrywania sekretów regionu.

Nie należy pomijać na trasie wycieczek również samego miasta. Słynny Pałac Branickich zwany również Wersalem Podlasia zachwyca zarówno barokowymi wnętrzami jak i bajecznymi ogrodami. Centrum miasta zapewnia również wiele wieczornych rozrywek, kipi wówczas żywotnością i energią. Daj się skusić wschodnią gościnnością i poznaj niezwykłą mieszankę kultur, którą spotkać można jedynie tutaj!


Nasz hotel został odznaczony Certyfikatem Dobrych Praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej w kategorii:

Bezpieczny obiekt MICE
Turystyka bez barier
Obiekt biezpieczny higienicznie

 

Mercure Białystok

 

 

 

 

 

tygftghfg hdfgdfg 

dfgdfgdfg

dfgdfgdfg