Mercure Hotel Białystok / Pokoje i apartamenty

Pokoje i apartamenty

Odpocznij na łonie natury

Nasze pokoje stanowić będą doskonały punkt dla odpoczynku po dniu aktywnego zwiedzania pobliskich Parków Narodowych oraz rezerwatów przyrody, albo też miejsce, do którego powrócisz po odkrywaniu wielu turystycznych zakamarków Białegostoku. Hotel Mercure Białystok oferuje swoim gościom wybór aż 90 nowoczesnych pokoi, designem oddających zieleń okolicznych lasów i urokliwą puszczę.

Pokój standard

Nasze pokoje standard to przynajmniej 20m2 przestrzeni o interesującym wystroju. Wszystkie pokoje korespondują z leśnym wystrojem całego hotelu, znajdziesz więc tu klimatyczne dzieła sztuki nawiązujące do symboli regionu, jak również niezbędne wyposażenie, mini-lodówkę, sejf oraz zestaw powitalny do parzenia kawy lub herbaty, abyś poczuł się równie swobodnie jak w swoim domu.

Pokój Superior

Pokój Superior zapewnia wszystkie wygody standardowego pokoju, ale i o wiele więcej. Tutaj również znajdziesz niezwykle wygodne łóżko i wystrój nawiązujący do lokalnej flory, abyś również w porze odpoczynku mógł czuć się tak, jakbyś nie opuścił lasu. Znajdziesz tu również niesamowity widok na panoramę Białegostoku lub też komfortową kanapę. Jest to doskonały wybór zarówno dla turystów jak i klientów biznesowych.

Pokój Privilege

Aby do pobytu w lesie dodać lekki dotyk luksusu wybierz pokój Privilege. W zamian otrzymasz wspaniały widok na panoramę miasta, miękką kanapę, ekskluzywną estetykę wnętrz i starannie dobrane dodatki. W pokoju znajduje się ekspres do kawy, w poręcznej mini-lodówce znajdziesz wybór napoi, dostarczymy Ci również codzienną gazetę. Dla swojego komfortu wybierz pokój Privilege, byś mógł odpoczywać tak, jak na to zasługujesz.

Apartament DELUXE

Unikalny wystrój sprawi, że stawiając kroki w tym pokoju odczujesz bliskość lasów i brzegów rzek. Dodatki zostały ręcznie wykonane przez lokalnych rzemieślników, mistrzów drewna i metalu. Docenisz komfort doskonałego łoża, które w apartamencie DELUXE znajduje się w wydzielonej części sypialnianej. Część dzienna to między innymi wygodna sofa, duży telewizor oraz ekspres do kawy, abyś w pełni mógł korzystać z wypoczynku na łonie natury, jednak o maleńki tylko krok od nowoczesności.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */