Mercure Hotel Białystok / Imprezy firmowe

Imprezy firmowe Białystok

Odwiedź Hotel Mercure wraz z współpracownikami!

Daj swoim pracownikom chwilę wytchnienia w luksusowych warunkach i zorganizuj imprezę firmową z Hotelem Mercure Białystok.
Integracja między pracownikami jest bardzo istotna. Zgrany zespół będzie pracować wydajniej, a dzięki temu, że zapewnisz im miejsce, by poznali się poza profesjonalnym środowiskiem, między pracownikami wytworzą się mocne więzi. Dowiedziono również, że wyjazdy integracyjne pozytywnie wpływają na komunikację w zespole.

Imprezy integracyjne dla firm w Białystoku

Hotel Mercure Białystok to idealne miejsce do zorganizowania firmowych integracji, eventów czy szkoleń.
Nasza baza noclegowa to aż 92 komfortowe pokoje o unikatowym wystroju wnętrz, dzięki czemu uczestnicy będą mieć wygodne miejsce, aby odpocząć po całodziennych aktywnościach.

Przestronna sala konferencyjna wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, który ułatwia prowadzenie szkoleń czy kursów.
Zapewniamy profesjonalną pomoc w organizacji firmowych eventów, kursów, integracji i bankietów. Zatroszczymy się o wszystkie detale tak, abyście mogli Państwo możliwie w jak najłatwiejszy sposób zorganizować wydarzenia dla pracowników i firmy. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia niezbędnych szczegółów.

KONTAKT:
HB635-SM@accor.com
TEL: +48 603 230 360