Dla biznesu

Doskonałe miejsce dla Twojego biznesu

Aby zapewnić, że organizowane wydarzenie będzie sukcesem, skorzystaj z pomocy profesjonalistów z Hotelu Mercure Białystok. Oferujemy wsparcie w decydowaniu o istotnych detalach, takich jak ustawienie sali czy organizacja sprzętu multimedialnego, zajmujemy się również organizacją poczęstunku i przerw kawowych. Nasza pomoc zapewnia spokój ducha, abyście nie musieli Państwo samodzielnie troszczyć się o każdy szczegół. Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się tym dla Państwa.

Sala konferencyjna o powierzchni 188m2 może pomieścić nawet 150 osób, jest doskonała do organizacji szkoleń, grupowych zebrań a nawet rozmów rekrutacyjny. Każde wydarzenie traktujemy indywidualnie, więc mogą Państwo mieć pewność, że otrzymają dokładnie to, czego potrzebują.

Hotel Mercure Białystok to również prestiżowa lokalizacja. Położony jest blisko centrum miasta, jednak zapewnia odpowiedni poziom spokoju i prywatności.

Hotelowa restauracja jest doskonałym miejscem na biznesowe śniadanie. Mogą Państwo omawiać biznesowe propozycje i jednocześnie delektować się smakami naszego regionu, co z pewnością docenią również potencjalni biznesowi partnerzy.
Hotel Mercure oferuje Państwu 92 przestronne pokoje w różnych standardach, w tym Apartament Deluxe. Zapewniamy, że wszyscy uczestnicy konferencji będą mogli odpocząć w komfortowych warunkach.

Więcej informacji:
HB635-SL@accor.com
HB635-SM@accor.com
TEL: +48 603 230 360
TEL: +48 731 130 166

DSFFFSDF’SDF
SDF
S
DF
SDF
S
DF
S
DF
SD
F
SDF


Mercure Białystok