Mercure Hotel Białystok / Sala konferencyjna

Sale konferencyjne, konferencje Białystok

Szukasz miejsca na zorganizowanie dużego szkolenia lub innego wydarzenia firmowego? Hotel Mercure w Białymstoku oferuje wynajem komfortowych i nowocześnie urządzonych sal konferencyjnych. Obiekt znajduje się w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta z łatwym i wygodnym dojazdem. Dla gości mamy bezpłatny parking hotelowy, a w wypadku konferencji i spotkań biznesowych trwających kilka dni proponujemy uczestnikom noclegi ze śniadaniem w wygodnych pokojach. Skontaktuj się z nami w celu zarezerwowania terminu!

Nowocześnie wyposażone sale konferencyjne w Białymstoku

W Hotelu Mercure wynajmiesz wygodne pomieszczenia, w których zorganizujesz różnego rodzaju eventy i imprezy firmowe. Nasze sale konferencyjne są wyposażone w najnowszej generacji sprzęt nagłaśniający, a także rzutniki, tablice i inne urządzenia przydatne podczas prezentacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każde szkolenie czy inne spotkanie biznesowe przebiegnie sprawnie i bez zakłóceń. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, a wystrój obiektu jest inspirowany niezwykłą urodą okolic Puszczy Białowieskiej.

Do dyspozycji uczestników konferencji pozostaje doskonałe zaplecze restauracyjne z bufetem i barem. W wypadku wydarzeń trwających kilka dni możesz zamówić śniadania dla gości. Są one serwowane w postaci szwedzkiego stołu z szerokim wyborem owoców, świeżego pieczywa, serów i wędlin, a także płatków owsianych z mlekiem lub jogurtem. Baza noclegowa w Hotelu Mercure obejmuje ponad dziewięćdziesiąt komfortowo urządzonych pokoi wyposażonych w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej. Naszym gościom oferujemy również bezpłatny hotelowy Internet.

Sale konferencyjne i bankietowe w centrum Białegostoku

Hotel Mercure znajduje się w malowniczej okolicy z łatwym i wygodnym dojazdem, dlatego jest świetnym miejscem do organizacji imprez. Proponujemy przestronne i świetnie wyposażone sale konferencyjne i bankietowe w centrum Białegostoku. Świetnie sprawdzą się zarówno na konferencje biznesowe, jak i na duże przyjęcia okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Na konferencję, ale nie tylko

Profesjonalne zorganizowanie konferencji lub spotkania biznesowego nigdy jeszcze nie było tak łatwe. Sala konferencyjno-bankietowa Hotelu Mercure spełni wszystkie oczekiwania.

Oferuje swoje usługi w kompleksowej organizacji eventów i innych wydarzeń. Doskonałe połączenie komfortu oraz elegancji będzie wyjątkowym podkreśleniem wszystkich szczególnych chwil, a jasne i przestronne wnętrza dodadzą niepowtarzalnego charakteru.

Sala konferencyjna o powierzchni 188m2 może pomieścić nawet 150 osób. Oferujemy Państwu również wyjątkowe menu, dopasowane specjalnie do charakteru organizowanej imprezy. Oferujemy Państwu również wyjątkowe menu, dopasowane specjalnie do charakteru organizowanej imprezy. Nasza wyspecjalizowana obsługa pomoże zorganizować też przerwy kawowe oraz służy pomocą w każdym aspekcie.

Udogodnienia takie jak parking zewnętrzny oraz podziemny, internet wi-fi a także najnowocześniejszy sprzęt multimedialny sprawiają, że nasza sala jest również idealnym miejscem na konferencję, sympozjum czy spotkanie biznesowe.

Sala konferencyjna w Białymstoku na najwyższym poziom

Prestiż i odbiór danego wydarzenia jest budowany poprzez jego program, sposób organizacji, autorytet prelegentów czy liczbę gości. Wszystkie te czynniki mają bardzo istotny wpływ na ocenę konferencji, jednak należy pamiętać również o zapewnieniu odpowiedniego otoczenia, w którym będzie się ona odbywała. Stworzenie uczestnikom dobrych warunków wprost przekłada się na ich wrażenia, dlatego warto podjąć współpracę z naszym zespołem i wynająć salę konferencyjną spełniającą najsurowsze kryteria dotyczące estetyki, funkcjonalności, czystości i jakości obsługi.

Służymy wsparciem bez względu na tematykę, ilość przewidywanych gości i liczbę dni, w ciągu których wydarzenie będzie trwało. Pozostajemy do dyspozycji zarówno w przypadku jednodniowych przedsięwzięć dla kilkunastu osób, jak i parudniowych dla kilkuset uczestników. Dzięki nam konferencje w Białymstoku mogą być organizowane na najwyższym poziomie, w doskonale dostosowanych i nowocześnie wyposażonych salach.

Konferencja w odpowiednich warunkach

Wiemy, jak zatroszczyć się o dobre samopoczucie uczestników konferencji poprzez zagwarantowanie właściwych warunków, w których się ona obywa. Tworzymy przestrzenie sprzyjające zarówno gościom, jak i prelegentom przemawiającym do audytorium. Nowoczesny i dostosowany do współczesnych standardów technologicznych sprzęt multimedialny wraz z bardzo dobrą akustyką wnętrz sprawiają, że przemawianie i słuchanie w naszej sali konferencyjnej staje się prawdziwą przyjemnością.

Zapewniamy najwyższej jakości wyposażenie, które łączy w sobie ergonomię użytkowania, funkcjonalność, solidność i estetykę. Starannie dobrane i dopasowane do ludzkiej sylwetki krzesła oraz wygodne stoły umożliwiają prowadzenie nawet wielogodzinnych konferencji w komfortowych warunkach. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń i jesteśmy przekonani, że nasze zlokalizowane w Białymstoku sale konferencyjne spełnią również Państwa wymagania.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */